Pasileisti laiko laiptais po Žaliakalnį kviečia interaktyvus spektaklis – ekskursija „PAKOPA PO PAKOPOS“

Pasitikti vasarą įdomiai bei įdėmiau patyrinėti vieną seniausių Kauno rajonų – Žaliakalnį, kviečia šiuolaikinio šokio trupė „ULNA Company“, kuri birželio 9 d., sekmadienį, 12 val. kviečia interaktyviam nuotykiui, kurio metu kartu su šokėjais turėsite unikalią galimybę geriau pažinti šį rajoną ir unikalią jo istoriją. 

Spektaklio metu žiūrovai ne tik stebės šokėjų pasirodymus, bet ir patys taps istorijos dalyviais, girdėdami per ausines pasakojamas autentiškas Žaliakalnio istorijas. Šias istorijas dokumentinio tyrimo metu surinko spektaklio idėjos autorė ir spektaklio režisierė Indrė Puišytė–Šidlauskienė kartu su dramaturge Lina Laura Švedaitė. Spektaklio metu skambantys balsai, aktorių įgarsintos istorijos, susiliejančios su muzika, perkels dalyvius į kitą erdvę, panardins juos į kelionę pakopa po pakopos laiko laiptais – nuo tarpukario iki šių dienų.

Nuotr. iš „ULNA Company“ archyvo

Spektaklis – ekskursija prasideda nuo tarpukario Kauno simboliu laikomų Kauko laiptų. Legenda pasakoja, jog čia karaliauja Kaukas – lietuvių mitų herojus. Tačiau tai ne vienintelis itin įdomus personažas, kurį sutiksite šios interaktyvaus spektaklio – ekskursijos metu: kišenes kesininis pakutenti tarpukariu veikusi „Katinų“ gauja, sutiksime garsųjį architektą Feliksą Vizbarą bei išgirsime jo meilės istoriją, kurios pėdsakus galima aptikti dar iš šiandien Žaliakalnyje. 

Šioje kelionėje po dabarties Žaliakalnį pasitelkus šokį, teatrą ir muziką, žiūrovai bus supažindinti su intriguojančiomis tarpukario Žaliakalnio aktualijomis ir pajaus, kaip šis rajonas atrodė tarpukariu bei patirsime jo kismą iki pat šių dienų. 

Nuotr. aut. Miško Motė

Daugiau informacijos apie spektaklį: https://www.facebook.com/events/441337545098610/441337555098609/

Bilietus platina Kakava.lt : https://bit.ly/3R7rgwU

Renginio pradžia: Žemaičių g. kalno papėdėje esantis fontanėlis (Kauko laiptų apačioje)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *