„ULNA“ tęsia seminarų ciklą „Į(ŠOK)“: šį savaitgalį jaunųjų šokėjų laukia susitikimas su SEBASTIANO GERONIMO

Trupės „ULNA“ organizuojamų seminarų ciklas „(Į)ŠOK” įgauna pagreitį ir sulaukia vis daugiau jaunųjų šiuolaikinio šokio entuziastų dėmesio. Seminarų ciklas kartą per mėnesį pristato stipriausius ir įdomiausius Lietuvos ir užsienio šiuolaikinio šokio kūrėjus, kurie dalinasi savo unikalia patirtimi su jaunaisiais, pirmuosius žingsnius šiuolaikinio šokio pasaulyje žengiančius jaunuosius profesionalaus. Šį kartą seminaro lektorius šiuolaikinio šokio šokėjas ir choreografas Sebastiano Geronimo. Seminaras vyks jau šį šeštadienį, gegužės 18 d.,  11 val. Kauno kultūros centre (Vytauto pr. 79, Kaunas).

LEKTORIUS

Sebastiano Geronimo – lankė teatro mokykloje Milane, kur turėjo galimybę dirbti su daugybe šokio, operos ir teatro kūrėjų. Sebastiano aistra scenos atlikimo menui ir šokiui paskatino dalintis žiniomis įvairių dirbtuvių metu. Sebastiano teigia, kad menas yra universali kalba, kuri gali sujungti skirtingų tikėjimų ir kultūrų žmones unikaliais ir prasmingais ryšiais. Nuolatinis kūno ir erdvės santykio tyrimas, ieškojimas paskatino Sebastianą ir jo trupę sukurti improvizuotą spektaklį, kuris gavo prestižinį „Ubu“ apdovanojimą Italijoje.

„Mano interesas ir ieškojimai susiję su kūnu, kaip menine išraiškos priemone, atvedė į Lietuvą. Aš esu visados kuriantis ir naujų išraiškos formų ieškantis menininkas, nuolatos ieškantis naujų iššūkių. Vedinas savo talentu ir begaliniu atsidavimu šokiui, tikiu, kad galiu palikti svarią žymą meno ir pramogų pasaulyje“ – dalinasi savo mintimis Sebastiano Geronimo.

SEMINARAS

Šio užsiėmimo tikslas bus sukurti aplinką, kurioje veiksmas išryškins grynąjį kūno potencialą. Santykis su erdve, kurioje taip pat yra kitų šokančių kūnų, tampa mokymosi procesu, tuo pačiu metu ir unikaliu pasirinkimu, kuris nulemia šios bendros erdvės vystymąsi. Buvimas kartu, tačiau ir atskirai vienas nuo kito, leidžia kurti unikalius pasirinkimus ir šokius, bei užpildo tuščią erdvę ritmu ir garsinėmis vibracijomis, kurie tampa judesio atspirtimi. Atlikėjas tokiu būdu permasto ir transformuoja savo dinamiką būdamas atviras išoriniam pasauliui.

Seminaras skirtas jaunimui nuo 13 m., kuris jau yra gerai susipažinęs su šokiu / pažengęs šokio srityje.

Renginio nuoroda soc. tinkle „Facebook“: https://www.facebook.com/events/8425245454161138/

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA (BILIETO ĮSIGIJIMAS)  – https://bit.ly/4afUlgh

KUR: Kauno Kultūros centre Vytauto / pr. 79 / Kęstučio g. 1, Kaunas, Lietuva

DATA: Gegužės 18 d., šeštadienį, 11 val.

Apšilimo pradžia (durys atsiveria) – 10:45 val.

TRUKMĖ: 3 val.

Seminaro kaina – 20 EUR

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Partneriai – Kauno kultūros centras ir Šiuolaikinio šokio asociacija. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *