ULNA kviečia jaunuolius (Į)ŠOKti ir išsiŠOKti su šiuolaikiniu šokiu

 „Ulna“ trupė atidaro seminarų ciklo „(Į)ŠOK“ sezona, skirtą šokio lauke jau pažengusiems jaunuoliams (13-25 m.), kurie nori tobulinti savo žinias ir įgūdžius šiuolaikinio šokio srityje. Seminarų ciklas vyks iki šių metų pabaigos, kartą per mėnesį užsiėmimus ves stipriausi ir įdomiausi Lietuvos ir užsienio šiuolaikinio šokio kūrėjai. Aktyviausiems seminarų dalyviams bus dovanojami bilietai į „Ulnos“ spektaklius. 

„Šokis kartu su kitais šokio bendruomenės nariais didina socialinę integraciją, vysto socialinius įgūdžius, komunikabilumą, didina bendraminčių ratą, o visa tai daro teigiamą poveikį emocinei sveikatai. Projektas jaunimui sudarys galimybes ne tik plėtoti savo įgūdžius, pažinti šiuolaikinį šokį ir šio lauko profesionalus, bet ir padės atrasti reikiamus atspirties taškus įgyvendinant individualius sumanymus ir veiklas. Kiekvienas seminaras bus užpildytas unikaliomis judesio ir kūrybinėmis veiklomis, per kurias dalyvaujantis artimiau susipažins patys su savimi, savo kūnu, mokysis juo pasitikėti ir juo veikti“ – apie seminarų ciklą pasakojo šokio trupės „Ulna“ įkūrėja Indrė Puišytė-Šidlauskienė.

Seminarų ciklas startuoja jau šią savaitę – vasario 24 d., 11 val., Kauno kultūros centre. Pirmoji seminarų ciklo lektorė – profesionali šokėja ir choreografė Marine Fernandez (Prancūzija). Seminaro tikslas – rasti kelią į savo unikalumą, savo meninę asmenybę. Jo metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas savo individualaus judesio paieškoms, asmeninio kūrybinio braižo plėtojimui. Bus gilinamasi į skirtingas kūno judėjimo galimybes, žaidžiant su skirtingais lygiais, tekstūromis, greičiu, siekiant transformuoti kūną. Improvizacinių/kūrybinių užduočių ir pateiktos medžiagos dėka, kiekvienas šokėjas geriau pažins save, patirs ir atras kur yra jo, kaip šokėjo, stiprybė ir išskirtinumas.

Pirmojo seminaro lektorė Marine dirba baleto, šiuolaikinio šokio ir jogos mokytoja. Nuo 2016 m. Marine yra viena pagrindinių šokio teatro „Aura“ šokėjų. Šokusi „Ballet National de Marseille“, vėliau gyvenusi ir kūrusi Vokietijoje „Nordhatzer stadtebundes“, „Theatre im rivier“ ir „Bautzen“ teatruose. Kūrė su tokiomis šiuolaikinio šokio žvaigždėmis kaip: Emanuel Gat, Vangelis Legakis, Ryu Suzuki, Brandon Lagaert, Karine Pontier, Ben J Riepe, Christine Bonanseart. Dalyvavo ir savo kūrybą pristatė daugelyje tarptautinių šokių festivalių: Meksikoje, Honkonge, Indijoje, Italijoje, Vokietijoje, Malaizijoje, Turkijoje ir t.t. Marine taip pat yra sukūrusi šokio duetą su savo partneriu, kurį praėjusiais metais pristatė festivaliuose Singapūre, Pietų Korėjoje ir Indonezijoje. Marine buvo nominuota Auksinių scenos kryžių apdovanojimams.

„Vienas iš pagrindinių trupės „Ulna“ tikslų yra kurti palankias sąlygas kiekvienos jaunos asmenybės saviraiškai ir savęs pažinimui, per judesį ir kūrybiškumą, skatinti domėtis šiuolaikiniu šokiu ir ugdyti profesionalius šokėjus, naująją šokio kartą ir žiūrovą, tyrinėti, aktyviai veikti, numatyti, ieškoti ir atrasti, spręsti iššūkius, siekti savo tikslų, o tai geriausia daryti mokantis iš šokio profesionalų“ – mintimis dalinosi Indrė Puišytė-Šidlauskienė.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA (BILIETO ĮSIGIJIMAS)

Bilietus platina Kakava.lt – https://kakava.lt/renginys/ulna-seminaru-ciklas-i-sok/7711/14074 

KUR: Kauno kultūros centras, Vytauto pr. 79, 44321 Kaunas.
DATA: vasario 24d. 11.00 – 14.00 val.
TRUKMĖ: 3 val.
Seminaro kaina – 20 EUR

Kviečiame sekti trupę „Ulna“ socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“:

https://www.facebook.com/ulnadance

https://www.instagram.com/ulnadance/

Projekto partneriai: Kauno kultūros centras, Lietuvos šokio informacijos centras ir Šiuolaikinio šokio asociacija.

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *