Kviečiame į Connect-ID flow šokio seminarą su Niels Claes

Connect-ID flow seminaro metu, pagrindinis dėmesys sutelktas į lengvą, organišką judesį bei tai, kaip šokio metu kuo optimaliau išnaudoti savo kūno energiją. Didelis dėmesys atliekant judesius bus skirtas kūno svorio paskirstymui, stuburo judėjimui, kūno atpalaidavimui bei šokėjų asmeninio judesio savitumo paieškoms.

Niels pasidalins esminiais principais, kurie lydi jį ilgametėje jo profesionalo karjeroje. Praktinio seminaro tikslas yra padėti šokėjams sustiprėti, suprasti savo judesių pasirinkimus bei pritaikyti seminaro metu įgytas žinias prie savo judėjimo tapatumo ir kūno sudėjimo.

Iš Belgijos kilęs šokėjas ir choreografas Niels Claes yra baigęs Fontys šokio akademiją Tilburge, Nyderlandų Karalystėje. 2010–2013 m. jis šoko Mastrichto „Sally“ šokio teatre, „dansgroep Amsterdam“ ir Lenkijos šokio teatre. Jam teko šokti tokių choreografų kaip Andonis Foniadakis ir Jo Strømgren spektakliuose bei įvairių kitų kūrėjų projektuose Vokietijoje, Izraelyje, Nyderlanduose. 2015–2017 m. N. Claes buvo Kauno šokio teatro AURA trupės nariu, o 2017 m. prisijungė prie „Šeiko šokio teatro“ trupės. 2017–2018 m. dėstė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o 2017 m. buvo pakviestas dėstyti Čiurlionio menų mokykloje.

2017 ir 2020 metais N. Claes „Metų šokėjo“ kategorijoje buvo apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“.

Šiuo metu, Niels tęsia savo profesionalo karjerą ir magistro studijas Olandijoje (Co-creation of Movement Masters of the Arts, Fontys School of Fine and Performing Arts), o vasario 24-25 dienomis, grįžta į Klaipėdą pasidalinti savo patirtimi su šokio / teatro studentais bei šokio mokyklų mokiniais!

Vasario 24-25 d.

Klaipėdos „Kultūros fabrikas“, 5 aukštas, C salė.

Kaina: 30 Eur.

Registracija: https://forms.gle/JwM8wB9djw4PVENu8

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *