Šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM drauge su cirko trupe SIDE-SHOW ieško įvairialypio profilio atlikėjų

Cirko trupė SIDE-SHOW ir jos meno vadovai Aline Breucker ir Quintijn Ketels ieško profesionalių, įvairialypio profilio atlikėjų (cirko atlikėjų, aktorių ir šokėjų, muzikantų), dalyvauti jų organizuojamose dirbtuvėse/atrankoje bei, pakvietimo atveju, turint noro ir galimybes, trumpam laikotarpiui bendradarbiauti, prisidedant prie trupės kūrybinių idėjų įgyvendinimo (2025 / 2026 / 2027 metų laikotarpyje).

SIDE-SHOW organizuoja 3 dienų trukmės dirbtuves/atranką (nemokamai) vedamų Aline Breucker & Quintijn Ketels. Dalyvavimas dirbtuvėse/atrankoje tik su pakvietimu.

Kur? Menų Spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6), Vilniuje 

Kada? 2023 m. rugsėjo 4-6 dienomis

Kiek truks? Kiekvieną dieną nuo 9:30 iki 18 val.

Kas?  Tik atrinkti asmenys (maksimaliai iki 16 atlikėjų)

Aplikuoti galima iki 2023 m. rugpjūčio 14 d.

SIDE-SHOW priims paraiškas tik patirtį turinčių profesionalių atlikėjų su įvairialypiais profiliais (cirko atlikėjų, aktorių ir šokėjų, muzikantų), turinčių kūrybinį mąstymą, judesio sugebėjimus, gerą laikyseną, puikius improvizacijos bei greitos kūrybos gebėjimus. Taip pat besidominčių nuodugniu tyrinėjimu bei ribų išbandymu. 


Visi, pakvietimo dalyvauti dirbtuvėse/atrankoje sulaukę dalyviai, pretenduos būti atrinkti į tolimesnį kūrybinių idėjų įgyvendinimą su SIDE SHOW. Dalyviai turėtų būti susidomėję ir įsipareigoję dirbti komandoje kaip laisvai samdomi asmenys tarp 2024 m. rugsėjo bei 2025 m. spalio mėnesių (laikotarpiai bus patikslinti). Tai yra apmokamo darbo galimybė. Atkreipiame dėmesį, jog atlikėjai, gavę pakvietimą atvykti į 3 dienų dirbtuves/atranką, gali prisijungti, jei net ir neketina pretenduoti į tolimesnį bendradarbiavimą su SIDE SHOW.

Norint aplikuoti į dirbtuves/atranką, prašome atsiųsti savo CV bei savo darbų video nuorodas el. paštu  production@side-show.be. Dalyvavimas dirbtuvėse/atrankoje nemokamas, tačiau apgyvendinimo, maisto bei kelionės išlaidos nėra kompensuojamos.

Dirbtuvių/atrankos metu dalyviai prisiima visą atsakomybę dėl savo sveikatos bei sveikatos draudimo.

APIE DIRBTUVES

SIDE-SHOW yra gerai žinomi dėl savo tyrimų apie kūrybos proceso specifiką ir hibridinę meno kalbą, jungiančią vaizduojamąjį meną ir cirką. Šis požiūris kelia plačios profesionalų ir neprofesionalų auditorijos susidomėjimą.

Pagrindinis ir praktinis dėmesys dirbtuvių/seminaro metu bus skirtas subtiliems susitikimo taškams tarp tikslumo ir organiškumo, erdvės suvokimo ir gebėjimo reaguoti į jos sudedamąsias dalis bei struktūruoto improvizavimo.

Svarbiausias dėmesys sutelkiamas į tai, kas gali būti vadinama „totaliniu veiksmu“: būsena, kai atlikėjas stengiasi sukurti savo „judesį kaip teatrinį veiksmą“, o ne kaip techniką.

LYGIS

Dirbtuvės atviros profesionaliems atlikėjams, norintiems atrasti SIDE-SHOW pasaulį, grįstą kūrybiniu mąstymu ir stilių hibridiškumu.
Rekomenduojama turėti gerą fizinį pasirengimą.


Daugiau informacijos ieškoti www.side-show.be

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *