Įteiktas apdovanojimas Linai Puodžiukaitei

Šiandien buvusiai šiuolaikinio šokio asociacijos pirmininkei, šokėjai choreografei ir pedagogei Linai Puodžiukaitei-Lanauskienei įteikiamas garbingas Kultūros ministerijos apdovanijimas – garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“. 

Aukščiausias Kultūros ministerijos apdovanojimas – garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ skiriamas Lietuvos kultūrai ir menui labiausiai nusipelniusiems visuomenės veikėjams, meno kūrėjams ir kultūros darbuotojams. Garbės ženklas gali būti skiriamas Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams už dešimties pastarųjų metų veiklą kultūros ir meno srityje. Kasmet gali būti skiriami ne daugiau nei šeši tokie garbės ženklai.

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė – choreografė, šokėja, pedagogė, viena tų, be kurių šiuolaikinio šokio laukas pastaruosius dešimt metų būtų neįsivaizduojamas. Dėka jos Lietuvoje sustiprėjo profesionalių šokėjų rengimas, dar labiau suaktyvėjo regioninis bendradarbiavimas ir šiuolaikinio šokio bendruomenė. Už nuopelnus šiuolaikinio šokio laukui Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė buvo pirmoji Vitos Mozūraitės vardo premijos laimėtoja (2018). Linos Puodžiukaitės-Lanauskienės veikla yra itin plati – dėstymas, kūryba, atlikimas, vadovavimas. Visos šios veiklos kartu prisideda prie šiuolaikinio šokio plėtros ir stiprėjimo. 

Šiuolaikinio šokio asociacijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *