Šiuolaikinio šokio asociacija kviečia išbandyti šiuolaikinį šokį

Šiuolaikinio šokio asociacija (ŠŠA) atveria duris visiems besidomintiems šokiu ir kviečia prisijungti prie šiuolaikinio šokio pamokų. Rugsėjį Kaune startuos nemokami šokio užsiėmimai senjorams, vyks judesio laboratorijos negalią turintiems žmonėms, o Vilniuje – atviro lygio šiuolaikinio šokio pamokos, kurias ves Lietuvos šiuolaikinio šokio profesionalai.

„Šiuolaikinis šokis gali pasirodyti kaip paslaptinga scenos meno šaka, su kuria dauguma susiduria tik iš žiūrovo perspektyvos, todėl kviečiame prisiliesti, išbandyti ir pajusti šiuolaikinį šokį, nepriklausomai nuo jūsų turimos patirties, amžiaus ar fizinių galimybių,“ – prisijungti kviečia ŠŠA pirmininkė, choreografė ir šokėja Agnietė Lisičkinaitė.

Šiuolaikinio šokio pamokos – visiems 

Gera žinia visiems, neturintiems šokio patirties, tačiau norintiems išbandyti šiuolaikinį šokį – ŠŠA kviečia dalyvauti atvirose šiuolaikinio šokio technikos ir improvizacijos pamokose Vilniuje. Pamokų metu dalyviai išsamiau pažins savo kūną, tyrinės kūno santykį su erdve ir muzika.   Pamokas ves ŠŠA nariai ir kviestiniai šiuolaikinio šokio profesionalai, tokie kaip Miglė Praniauskaitė, Vaiva Paukštė, Agnietė Lisičkinaitė. Pamokos vyks kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 10.45 – 12.00 val., „Menų spaustuvėje“ Vilniuje. Mėnesinis pamokų mokestis 32 eur. Registracija https://forms.gle/mLB3GuCBGCCY9nZC7 

Šiuolaikinio šokio pamokos Vilniuje prasidės nuo rugsėjo 21d.

Šokio edukacija be amžiaus limito

ŠŠA senjorus kviečia į nemokamus edukacinius šokio užsiėmimus Kaune ir Klaipėdoje. Tai – laisvo, patogaus, kūną budinančio ir net gydančio judesio pamokos. Pamokų metu Senjorai šiuolaikinio šokio improvizacijos ir technikos pagalba atvers naujų judėjimo ir kūno pojūčių galimybių spektrą. Pamokos Kaune vyks nuo rugsėjo 7 d. kiekvieną penktadienį 10 val. Kauno kultūros centre. Pamokas Kaune ves asociacijos narė, garsi Lietuvos šokėja Goda Laurinavičiūtė. Registracija telefonu +37061497397.

Nuo spalio į kūrybines šokio ir judesio dirbtuves vėl bus kviečiami uostamiesčio senjorai. Jas ves šokėja, judesio terapijos praktikė Dovilė Binkauskaitė. Daugiau informacijos Šeiko šokio teatro puslapyje.

Registracija telefonu +37061497397. 

Judesio laboratorijos su negalią turinčiais žmonėmis

Kaune veikiančiame „Korio“ centre vykstantys šokio užsiėmimai – jungtinis Šiuolaikinio šokio asociacijos ir Kauno kultūros centro projektas, kurį įgyvendina mūsų ŠŠA narys Mantas Stabačinskas ir nepriklausoma šokėja Vasara Visockaitė. Menininkai jau anksčiau dirbę su centro „Korys“ nariais teigia, kad šis etapas svarbus tuo, jog norima pakviesti negalią turinčius žmones iš arčiau pažinti Kauno šokio namus ir tęsti jau pradėtas judesio laboratorijas. 

Šiuolaikinio šokio asociacija taip pat tęsia savo ilgametes reguliarias šiuolaikinio šokio pamokas skirtas šokio profesionalams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Vilniuje – antradieniais ir ketvirtadieniais 9.15-10.45val Menų spaustuvėje, Kaune – antradieniais ir ketvirtadieniais 9.00-11.00val Kauno kultūros centre, Klaipėdoje – nuo pirmadienio iki penktadienio kasdien 10.15-11.45val. Kultūros fabrike. 

Šiuolaikinio šokio asociacijos veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *